עמוד ראשי מירק סקריפטינג סקריפטים מלאים ZxoR Gatherbot v2.7

ZxoR Gatherbot v2.7

Full Scripts - בפורום זה יפורסמו סקריפטים מלאים. לפרסום סקריפטים מלאים יש לפרסמם תחילה בפורום "פרסום קודים ומדריכים" ולאחר מכאן הם יועברו לפורום זה.

ZxoR
מנהל גלובאלי
ZxoR Gatherbot v2.7
פורסם: 23 ספטמבר 2010, 10:13
תמונה
הסבר מערכות - ZxoR Gatherbot

בוט זה מותאם גם לשרת Quakenet
GatherBot להורדה

- דיאלוג: Servers Manager
בדיאלוג זה, יוצרים את הגאטרבוטים.
Gatherbot Name - שם הגאטרבוט, מייצג את סוג הגאטרבוט בסופו של דבר, לדוגמא: Gatherbot-DM 3 - זהו לא הניק של הבוט בIRC!
Server IP:Port - כתובת האייפי והפורט של הסרבר של הגאטרבוט.
Socket Port - הפורט שבו הסוקט ישתמש כדי לקבל לוגים משרת הCS, יש לבחור פורט שלא נמצא בשימוש.
Rcon - סיסמאת הרקון הפרטית של השרת, אם אינכם יודעים פרט זה, שאלו את בעל השרת.
Max Players - מספר השחקנים שיכולים לשחק בבוט זה, המספר חייב להיות זוגי (במידה ולא ימצא זוגי, יעוגל למספר זוגי).
Sign - שימוש בפקודות הגאטרבוט יחל בסימן זה, לדוגמא: !Commands במידה והסיין הוא: "!"
HLTV Server - כתובת HLTV שמתחברת לשרת הגאטרבוט, במידה וזה גאטרבוט של משחק מיוחד כלשהו, תוכלו לתת למשתמשים שלא נמצאים לראות את הגאטר מבחוץ, יש לסמן ליד התיבה של הHLTV Server וי (V) כדי שהבוט ידע שיש HLTV
Mixing Teams - במידה ושדה זה מסומן, הבוט ימקסס (יערבב) את רשימת המשתמשים.
Auto Mix - במידה ושדה זה -אינו- מסומן, כדי להתחיל גאטר יש לכתוב !rstart (במידה והסיין הוא "!") כשמגיעים למספר השחקנים שצריך, אופציה זאת נותנת לכם ליצור "מתח" בכניסה לגאטר, זאת אומרת שיכולים להצטרף 20 איש לגאטר של 10 איש, אבל רק 10 מתוך ה20 האלה יבחרו באמת לגאטר.
Game Type - סוג המשחק, יש שלושה סוגי משחק, רגיל, כיף וDeathMatch, על מנת לשחק בDM או GunGame יש להתקין את המוד CSDM\GunGame שמצורף בתיקייה Extra לבוט.
Locked - במידה ומסומן, הגאטרבוט ננעל ואין אפשרות להריץ בו, שימושי במידה והסרבר נופל, או שיש בו בעיה.
Random Maps - במידה ומסומן, אפשר להשתמש בפקודה !start (במידה והסיין הוא "!") ללא מפה, והמפה תבחר אוטומטית מרשימת המפות שאפשר להשיג בלחיצה על הכפתור "Open maps list".
Ranking? - במידה ומסומן, ישמרו הסטטיסטיקות של השחקנים במהלך הגאטר אל הסטטיסטיקות, במידה ולא, לא יחולקו MVPs בסוף הגאטר והסטטיסטיקות לא ירשמו, שימוש במידה והגאטרבוט הוא DM.
Ventrilo IP:Port - כתובת האייפי והפורט של הוונט
Ventrilo Rcon - סיסמאת הרקון של הוונט, במידה ואינכם יודעים פרט זה, שאלו את בעל הוונט.
Ventrilo Channel - החדר של הגאטרבוט בוונט, חובה שיהיה פתוח בוונט.
Ventrilo Version - גירסאת הוונט, לדוגמא: 2.0.4, או 3.0.6.
Color #1 Main - הצבע הראשי של הבוט, בדרך כלל הוא אותו דבר בכל הגאטרבוטים שתיצרו, הוא לא משתנה.
Color #2 Alt - הצבע האלטרנטיבי, זהו הצבע שאמור להיות שונה בין גאטרבוט לגאטרבוט שאתם יוצרים.
Start Prefix - הסימן שיופיע בהתחלת כל משפט
End Prefix - הסימן שיופיע בסוף כל משפט
הסבר על הTeamSpeak בהמשך...

לאחר הגדרת הנתונים יש ללחוץ "Save", לאחר מכן אפשר ליצור עוד גאטרבוט בלחיצה על כפתור הAdd למעלה. במידה וברצונכם למחוק גאטרבוט, לחצו עליו ברשימה ולחצו על כפתור הDelete.

דיאלוג: Rates commands
בדיאלוג זה אפשר לקבוע את הרייטים שיופעלו בשרתים.
ברירת מחדל:
admin_command admin_rcon sv_maxrate "30000"
admin_command admin_rcon sv_maxupdaterate "100"
admin_command admin_rcon sv_minrate "25000"
admin_command admin_rcon sys_ticrate "10000.0"
admin_command admin_rcon sv_maxspeed "320"
admin_command admin_rcon mp_logfile "1"
admin_command admin_rcon mp_logmessages "1"
admin_command admin_rcon pausable "0"
admin_command admin_rcon edgefriction "2"
admin_command admin_rcon host_framerate "0"
admin_command admin_rcon mp_logdetail "3"
admin_command admin_rcon sv_region "6"
admin_command admin_rcon sv_clienttrace "1.0"

- דיאלוג: Clubs Manager
בדיאלוג זה מגידירים את הקלאבים של הבוט.
Club IP - האייפי והפורט של הקלאב
Club rcon - סיסמאת הרקון של השרת, במידה ואינכם יודעים פרט זה, פנו לבעל השרת.
Socket port - הפורט שבו הסוקט ישתמש כדי לקבל לוגים משרת הCS, יש לבחור פורט שלא נמצא בשימוש.

האדמינים בקלאבים הם האדמינים גם של הגאטרבוט.
לאחר הגדרת הנתונים יש ללחוץ "Save", לאחר מכן אפשר ליצור עוד קלאב בלחיצה על כפתור הAdd למעלה. במידה וברצונכם למחוק קלאב, לחצו עליו ברשימה ולחצו על כפתור הDelete.

- דיאלוג: Main Settings
בדיאלוג זה בוחרים את הערוץ ואת ההגדרות הכלליות של הבוט
Channel - ערוץ הגאטרבוט, לדוגמא: #ZxoR
Sounds - האם אתם רוצים שיהיה סאונדים בסרבר? הגאטרבוט יודע לעשות קולות, אם לא תאהבו, תבטלו.
Neutral Color 1 - הצבע הרשמי, בדרך כלל לבן על רקע שחור.
Neutral Color 2 - הצבע המשני, בדרך כלל צבע אפור.
Neutral Prefix1 - הסימן שיופיע בהתחלת כל משפט
Neutral Prefix2 - הסימן שיופיע בסוף כל משפט

לאחר ההגדרות יש ללחוץ על Save.

- דיאלוג: Access Managers
ניהול גישות הבוט, בדף זה אפשר לראות את כל בעלי הגישות לבוט, סטים, שם משתמש, גישה, ומצב.
אפשר גם להוסיף, אפשר למחוק, לשנות סיסמא, וכמובן לשנות סטים.
ניתן להוריד\להוסיף גישה לפקודות לפי דרגה, לדוגמא, אדם שמשתמש לרעה באפשרות הבאן, ניתן להסיר לו גישה לפקודה בעזרת הורדת הV מהתיבה של הגישה לבאן בדיאלוג.
שימו לב: במידה וניתנת גישה להוספת יוזרים לאדמין, הוא עדיין לא יוכל להשתמש בפקודה, מכיוון שהיא למסטרים פלוס (כתוב Master+ או Owner).

- דיאלוג: Rcon Manager
בדף זה אפשר לראות את כל הסרברים שמשומשים בגאטרבוט זה, הסוקט פורט שלהם, סיסמאת הרקון שלהם ומצבם (מחובר\מנותק\Timed Out).
אפשר גם ללחוץ על ניסוי החיבור מחדש, בדיקה אם הפורט פתוח ופתיחת הServers Manager.

- דיאלוג: Online Updated site
בדיאלוג זה ניתן לקבוע את ההגדרות של האתר המתעדכן של הגאטר - שימו לב: קטע זה מתייחס רק לאנשים בעל ידע ונסיון באתרים, לא תינתן תמיכה בחלק זה של הבוט.
קודם כל, יש להרים את האתר ולטעון את קובץ הSQL המצורף אל מסד הנתונים.
לאחר מכן, יש להכנס ל Config.php ולשנות שם את ההגדרות, יש לשנות את הPasskey לקוד מסובך בעל מספרים ואותיות ללא סימנים.
בדיאלוג, יש להגדיר את הפרטים בדיאלוג בצורה הבאה:
Site URL - כתובת האתר, לדוגמא: site.com
Site update file - שם הקובץ הוא: page.php, יש להוסיף לו את התקייה לדוגמא: stats/page.php
Player Info File - שם הקובץ הוא playerinfo.php, יש להוסיף לו את התיקייה לדוגמא: stats/playerinfo.php
Player List File - שם הקובץ הוא list.php, יש להוסיף לו את התיקייה לדוגמא: stats/list.php
Passkey - הסיסמאת Passkey שהזנו בConfig.php.
Site Ranking enabled - רק לאחר שהזנתם את כל הפרטים נכונה, יש לסמן שדה זה בV, לאחר מכן ללחוץ על Save Settings, בדיאלוג שיפתח יש ללחוץ אישור והאתר יחל להתעדכן.
תמונה

- ניהול הבוט: Owner
לאוונר יש אפשרות להוסיף: אוונר, מאסטר, אדמין.
בעזרת הפקודה:
!add <owner/master/admin> <username> <password> <steam>

לאוונר יש אפשרות למחוק: אוונר, מאסטר, אדמין.
בעזרת הפקודה:
!del <owner/master/admin> <username>

- ניהול הבוט: Master
למאסטר יש אפשרות להוסיף: אדמינים.
בעזרת הפקודה:
!add admin <username> <password> <steam>

למאסטר יש אפשרות למחוק: אדמינים.
בעזרת הפקודה:
!del admin <username>

- הרצה
פקודת ההרצה מתבצעת בערוץ בצורה הבאה
!start [map] (במידה והסיין הוא "!")
מפה לא חובה במידה ויש מפה מבוקשת ע"י משתמש כלשהו (ראו רשימת פקודות) או רשימת מפות רנדומליות מוגדרות (ראו דיאלוג Servers Manager).

- TF2 - הסברים ראשונים
ערך זה נמצא כעת בכתיבה.
דבר ראשון, מספר השחקנים המוגבל לגאטר TF2 חייב להיות 12 כעת. המערכת לא בוחרת אוטומטית וזה יתוקן בגרסא הבאה.
אין צורך בטאגים בשרת TF2, על האדמין לדאוג שכל המשתמשים נמצאים בקבוצה שלהם (אדום\כחול).
ניתן לשחק בסוגי המפות הבאות: cp_,pl_,plr_,ctf_ בלבד נכון לגרסא 2.4.
פקודת ה !live מפעילה ומאפסת את מערכת הTournament, לאחר שכל הקבוצות יהיו "ready", יהיה ריסטרט ולאחר מכן תחל ספירת הSCORE.
יש משחק אחד בכל גאטר, לדוגמא: PL - כאשר הפצצה תגיע ליעדה, הקבוצה הכחולה ניצחה. אם הזמן עבר והקבוצה הכחולה לא הצליחה, האדומה נצחה. במצב של סטיילמייט אין מנצחים. ניתן לבחור שלא יהיה מצב כזה ע"י הגדרות השרת הראשוניות.
שימו לב כי לא תתקבל תמיכה בנושא TF עד לגרסא שבה אני יודיע שסיימתי את עסק הTF2.

- באן
בבוט זה, הבאנים קצת יותר מקצועיים, הסיינטאקס הוא:
!ban <steam> [duration] [reason]

סטים, ברור, סיבה, ברור.
אבל מה זה Duration?
זהו בעצם הזמן שהבאן יהיה בו, הסיינטאקס שלו הוא כזה:
1d1m2h
מה רשום פה בעצם?
1 day, one minute, 2 hours
אם אתם רוצים לתת באן לשבוע ו25 דקות?
7d25m
מקצועי מאוד.
מגירסא 1.5 לא חובה לרשום זמן.

- בחירת שם לגאטר (לא ניק)
בדיאלוג Servers Manager אתם מתבקשים לבחור שם לגאטרבוט, השם הזה יהיה שימושי בטקסטים של הבוט, לדוגמא:
[« GatherBot 1 Number 7 has just stopped by <nick>. »]

אם תקראו לגאטרבוט Karnafim
זה יראה טיפשי, זה יראה כך:
[« Karnafim Number 7 has just stopped by <nick>. »]

לכן, יש לתת שם נורמאלי לדוגמא: Gatherbot-DM 3 וכו'.

- HLTV
בבוט זה קיימת אפשרות לחבר HLTV לגאטרים, כך שאנשים שרוצים לצפות במשחק מרחוק יוכלו.
כדי להשתמש בפונקציה זו, יש להכניס HLTV לשרת ולהזין את האייפי בדיאלוג Servers Manager.

- טאגים בסרבר
הטאגים בסרבר הם טאגי רטרו וזה אידיאולוגיה שלי שאני לא מוכן לשנות.
A.Nick
B.Nick
לדוגמא:
 A.ZxoR
B.XtrAp

- רשימת פקודות: כלליות
רשימת הפקודות הכלליות של הגאטרבוט הן:
?status - בדיקת סטטוס של כל הגאטרבוטים
?gathers - בדיקת כמות הגאטרים שהורצו בכל הגאטרבוטים
?clubs - רשימת הקלאבים המלאה
?club <number> - פרטים לגבי קלאב לפי מספרו
?score - בדיקת סקור בכל הגאטרים המורצים
?server - רשימת השרתים של הגאטרים
?vent - רשימת הוונטים של הגאטרים

- רשימת פקודות: גאטרבוט
!status - מצב הגאטרבוט
!server - שרת הגאטרבוט
!vent - שרת הוונטירלו של הגאטרבוט
!hltv - שרת ה HLTV של הגאטרבוט
!banned - רשימת מושהים
!teams - קבוצות
!requestmap - בקשת מפה
!today - כמות הגאטרים להיום
!rank - דירוג אישי
!admin - האדמין הנוכחי
!top - בשימוש בפקודה זו תוכלו לראות את אפשרויות הראנקינג.

- קרדיט
לא, אין קרדיט בגאטרבוט הזה, אין פקודה !credits, והשם ZxoR לא מופיע בו, אני תכנתתי תבוט בקוד פתוח, ובקוד פתוח אין קרדיט.
אני מעוניין שאנשים יקחו את הגאטרבוט הזה וישפרו אותו, ולכן, הוא לא רשום בקרדיט ובזכויות יוצרים.
עשו ניסוי, ובדקו שכשאומרים לילד לא לעשות משהו, הוא עושה דווקא, אם אומרים לעשות, החשק יורד.
אם אני ישים קרדיט, אתם או תמחקו או תשנו לשם שלכם.
אם אני אחביא קרדיט , אתם תחפשו ותמחקו.
אם אני לא ישים קרדיט, אני ידע טוב טוב מי מכם הוא אדם ישר, והוא יהיה אותו אחד שישים את הקרדיט ויעצב אותו כמו שהוא רוצה וינצל את הקוד הפתוח בצורה הטובה ביותר.

Managers - ההסבר
לא, אין מנג'רס, לא היה ולא יהיה.
הסיבה לכך פשוטה: מנג'רס זאת תופעה שנוצרה עקב ניהול לא נכון של קהילה!
בעבר, היו עובדים רק עם Owners וAdmins, לאחר מכן כשהתרחבו הקהילות נוצר תפקיד הMaster, ההסבר לכך פשוט:
Owners - בעלים, בכל קהילה צריך מקסימום 3 בעלים כאלה, אם יש יותר זה חריג, הרי, לא הגיוני ש30 איש הם הבעלים.
Masters - ממונים, בעלי התפקידים הגבוהים, אחראים על פעילות הקהילה.
Admins - מריצים, כשמם כן הם.
דמיינו בראש חברה (C), המקים שלה הוא הבעלים, תחתיו עובדים כמה ממונים והם ממונים על העובדים.
דמיינו בראש קהילה, המקימים שלה הם הOwners, תחתיהם עובדים כמה Masters והם ממונים על הAdmins.
אז בעצם, איך הגיע דרגת הManager? פשוט מאוד, יום אחד קם לו בעל קהילה ורצה לתת לאדם כלשהו תפקיד קצת שונה, "דוד, מהיום אתה מנהל הוונט", "שוקי, מהיום אתה אחראי על הערוץ".. וזה ממשיך:
יוסי על האתר
קובי על הפורום
רמי על הפרסום
חביצור על הליגה
אבידן על השרתים של הליגה
חנניאל על הבוט
דוריאל על הסקריפט של הקהילה
גבריאל על הכנת קפה ועוגה
אריאל על הבוט הגנות
שראל בעל האתר
גדי הוא סגן מנהל ראשי
אלון מארגן פגישות צוות
ולכלךעילדגכיעלדג דיי!!!!!!
אף אחד לא יודע מה הוא עושה!! הקהילה מתבלגנת ושוכחים מהמטרה המקורית! הקהילה! חברה!! צריך מריצים, לעבוד... ואווהוווהוו שכחתם?!
לאחר שהקהילה כבר לא יודעת מה כל אחד עושה והעניינים נופלים, מגיעים לשיחת הוונט הנפוצה ביותר בכל גאטר: "תביא תביא תשם שלך מי אתה? זכור, אין לך גישות סוף הגאטר...", ממתי מישהו מחליט מי מפקח ומי לא בקהילה חוץ מהבעלים שלה?! ממתי?! כאשר יש Masters, כל האחראים שווים אחד לשני ומתמקדים במטרה ולא מחפפים. אפשר להאשים את בעלי הקהילות בדרגה הזאת, הם רוצים בתכלס לא לעבוד ולמנות אנשים אחרים שיעשו הכל. חברה, אין מתנות חינם, בשביל כבוד צריך לעבוד, שום דבר לא בא ברגל...
בהצלחה בהקמת הקהילה :)
לסיום, שמעו את אבי קושניר (מתוך "החיים זה לא הכל - עונה 6 פרק 16") דובר את הטקסט שנכתב על ידי דניאל לפין על האצלת סמכויות: http://soundcloud.com/stretchedim/oee65eqwr6ya

- טים ספיק (Team-Speak)
החל מגרסא 2.1, הבוט תומך גם בVentrilo וגם בTeamSpeak.
בדיאלוג השליטה בסרברים, יש להכניס את הפרטים כך:
IP:Port - האייפי והפורט של הTS
Admin Username - שם המשתמש של המנהל
Admin Password - הסיסמא של המנהל
Connection TCP Port - פורט ההתחברות, זהו לא הפורט של הטימספיק שלכם, זה בדרך כלל 10011.
Main Channel ID - האיידי של החדר בו אתם רוצים שיפתחו החדרים של הגאטר הזה.
- מי שלא מבין בTeamSpeak, שלא ישכח שאני לא מנהל קבוצת התמיכה שלTS, ואני לא מבין בזה בדיוק כמוכם, אני מתכנת ולא תומך טכני!

- הישגים (achievements)
[Godlike]
משיגים השג זה ע"י הריגת משתמשים
Level1=100
Level2=200
Level3=300
Level4=400

[Stab steep]
משיגים הישג זה ע"י הריגת משתמשים בדקירה
Level1=30
Level2=60
Level3=90
Level4=110

[Gamer]
משיגים הישג זה ע"י השתתפות בגאטרים
Level1=5
Level2=10
Level3=30
Level4=50

[Teams burden]
משיגים השג זה ע"י פגיעה בחברי קבוצה
Level1=5
Level2=10
Level3=15
Level4=20

[Bomb disposal]
משיגים השג זה ע"י ניטרול פצצות
Level1=5
Level2=10
Level3=15
Level4=20

[Perfect Terrorist]
משיגים השג זה ע"י הטמנת פצצות
Level1=5
Level2=10
Level3=15
Level4=20

[Grenade generator]
משיגים הישג זה ע"י הריגה עם רימון
Level1=1
Level2=2
Level3=3
Level4=4

[Aim like a pro]
משיגים הישג זה ע"י הריגה עם כל סנייפר\סקאוט או נשקים מסוג כוונת
Level1=10
Level2=30
Level3=50
Level4=70

[Pistol Cannon]
משיגים הישג זה ע"י הריגה עם אקדח
Level1=20
Level2=30
Level3=40
Level4=50

[Blood hunter]
משיגים הישג זה ע"י הריגה בעזרת רובה ציד (שוטגאן) מגל סוג
Level1=5
Level2=10
Level3=15
Level4=20

כדי לראות את כמות ההשגים שלך עליך להשתמש בפקודה:
!rewards [nick/steam]

כאשר משיגים הישג חדש, נשמע צליל בסרבר ומופיעה הודעה בה כתוב מי השיג, איזה השג ובאיזו רמה.
מערכת ההשגים תשתפר בכל גרסא של הבוט, זוהי גרסאת בטא השגים ע"מ לבדוק את רמת השימוש בהן וקלות\קושי השגתם.

- באגים
למרות שאני סומך על הכתיבה שלי, אני בטוח שפספסתי משהו או אנגלית לא נכונה.
בכל מקרה, בואו נשפר את הבוט ביחד, כל טעות אנגלית או באג - תודיעו!
אני נמצא במירק, אני נמצא באתר ותמיד אפשר להשיג אותי בלי הרבה מאמץ.

- עדכון הגאטרבוט
עדכוני הגאטרבוט ישוחררו בצורת התקנה, במידה וקיימת אצלכם במחשב גרסא ישנה של הגאטרבוט, ההתקנה תמצא אותה ותעדכן אותה ללא פגיעה במידע!

- תודות
את התודות רשמתי כבר בגאטרבוט, התודות נפתחות בכל הפעלה של הבוט ואבקש לא לגעת בזה, יש אנשים שבזכותם הבוט הזה נמצא פה ומתפרסם - ולאנשים האלה מגיעה תודה.

גרסא 1.1 - חידושים
הפקודה !info בפרטי של הבוט שופרה, עכשיו אפשר לראות כמה מינויים ביצע המשתמש
תוקנו שגיאות אנגלית וכתיב.
כעת ניתן לערוך את קובץ הרייטים דרך דיאלוג
כשאין דירוג אי אפשר להשתמש בפקודה TOP.

גרסא 1.2 - חידושים
תוקנו עוד שגיאות אנגלית.
!Unban שהיה מציף ומראה שגיאה.
!BanHelp בפרטי של הבוט מסביר על הפקודה !Ban ושימוש בה.

גרסא 1.3 - חידושים
דיאלוג Main settings
דיאלוג שליטה במפות
סוג משחק חדש: GunGame!
גרסאת יציאה מבטא!

גרסא 1.4 - חידושים
באג הפצצה תוקן בלבד, ניתן לתקן ידנית ע"י מדריך בעמוד 4 באשכול.

גרסא 1.5 - חידושים
הוגדלו הדיאלוגים הקטנים
תוקנו עוד כמה תיקוני טקסט
נוספה אפשרות לתת באן ללא זמן והזמן יקבע אוטומטית לשבוע.
הגנה נגד כפילות שמות גאטרבוטים\סיינים\שרתים בבוטים.

גרסא 1.6 - חידושים
אוקי, זה יצא מוקדם מהרגיל, התחלתי לעבוד על משהו גדול והתגלה באג שהיה במעבר מגרסא 1.4 ל1.5, שמתי echo במקום חשוב, ולכן נדפק עניין פתיחת החדרים באיזור מסויים, לכן, הגרסא הזאת יצאה מוקדם מין המתוכנן אבל ללא הבאג.
תודה ל radiaNt (דן 3) על הדיווח (שאני לא מבין איך לא דיווחו לי על זה פאקינג לפני 22 יום שזה יצא).

גרסא 1.7 - חידושים
1. דיאלוג חדש במקום Access Manager שמאפשר הורדת גישה לפקודה ספציפית למשתמש ספציפי, לדוגמא אם משתמש עושה בעיות בהרצה, אפשר להוריד לו גישה לפקודה של ההרצה, אפשר גם להוריד גישה לבאן, הורדת באן, רענון הבוט וכו'.
2. תוספת חדשה ויחודית, "הישגים" או באנגלית, "achievements", רשימת ההשגים מופיעה למעלה.
3. מערכת נגד כפילות פורטים, לאחר שקרו מקרים כבר של בעיות כאלה...

גרסא 1.8 - חידושים
תוקנו הרבה שגיאות אבטחה שהתגלו וגם כאלה שלא התגלו.
סודרה פקודת !stats שמקושרת ל!achievements

גרסא 1.9 - חידושים
תוקנו כמה משפטים שצריך להיות להם נקודה בסוף משפט, ואין.
תוקנה מערכת האצ'יבמנטס בתודה לBankia שדיווח על הבעיה.
באג בMVP, תוקן ע"י Bankia גם :)

גרסא 2.0 - חידושים
בעזרת הקהילה iGaming תוקנו כמה באגים בטקסטים ובפקודות admins/owners/masters, לא עניין דראסטי, אבל בהחלט חשוב לקהילות גדולות (או שלא יודעות איך לנהל את עצמן ויש להן 98 אדמינים שמתוכם 10 הריצו, ו3 מחוברים).
עברתי לSourceForge במקביל לmIRCs.

גרסא 2.1 - חידושים
הוספת תמיכה מלאה בTeamSpeak.

גרסא 2.2 - חידושים
תוקן באג בהרצת גאטר, לא מגיע קרדיט לאדם שמצא את הבאג.

גרסא 2.3 - חידושים
תוקן באג בהרצת גאטר (בנוסף לגירסא 2.2 לצערי שלא תוקנה במלואה), תודה לradiaNt.

גרסא 2.4 - חידושים
זוהי הגרסא עם החידוש הגדול ביותר מאז גרסא 1.0 (שיצאה ב23.9.2010, לפני כמעט חצי שנה), בגרסא זו תוקנו המון באגים ודברים קטנים, אבל הדבר הבולט ביותר הוא...
Team Fortress 2 Gatherbot!
מהיום ישנה אפשרות לבחור בגאטרבוט גם למשחק ה7 הכי מבוקש בסטים: TF2.
שימו לב: אין לשלב בבוט אחד גם CS וגם TF.
המערכת TF כמובן בבטא, אבל ניתנת לשימוש.
כמוכן גם קלאבים של TF ניתנים לשימוש וכמובן גם SourceTV במקום HLTV.
תוקן הבאג בפקודה "?vent" שהציג וונטרילו גם אם משתמשים בTS (תודה לBankia).
מדריך לTF של איך משחקים בגאטרבוט של TF ירשם בהמשך.
כמוכן, הבוט הותאם לצורת Multigame ובעתיד יוכנסו עוד סוגי משחק שכרגע לא ידועים.
הסוקט של הגאטרבוט שמתחבר לשרתי Source הוא הסוקט החופשי היחידי ללא באג הלולאה, באג הלולאה הוא באג ידוע כבר מתחום הCSS, דרך הסוקט הקיים היום בשוק לא ניתן לקבל יותר משורה אחת בכל פעם, לדוגמא, אם ארצה להשתמש בפקודה "maps *" על מנת לקבל את כל רשימת המפות בשרת, אני אקבל רק את המפה הראשונה (תיאורטית). זהו הסוקט היחידי ברשיון חופשי שתוקן בו הבאג הזה.
כמוכן שופר הסוקט שמביא פרטים על השרת, מכיוון שבשרתי SOURCE השיטה טיפה שונה ולפעמים יש באגים.
תוקן הבאג בקבלת מידע על סלוטים פנויים בשרתי HLTV והוכנסה אפשרות לSourceTV
דיאלוג שליטה בשרתים עוצב מחדש ע"י לשוניות ונוח יותר לשימוש.
דיאלוג הקלאבים עודכן לשימוש גם בקלאבים של TF וגם בקלאבים של CS.

גרסא 2.5 - חידושים
זהו עדכון מינורי לטקסטים ובאגים קטנים, לא תראו שינוי משמעותי בקוד.
העדכון הבולט ביותר הוא שינוי המילה "מריץ" לסוכן. הרבה אנשים עשו טעות בשימוש במילה "Runner", זה כמובן לא נכון ולכן במקום "Gather admin" או "Gather runner" מעכשיו בגאטרבוט שלי יקרא מריץ הגאטר: Agent (סוכן). שינוי השם של המריץ גם מבדיל בין הדרגה Admins לבין המריץ הנוכחי.
הפקודה '?STATUS' שלא עבדה בזמן שגאטר נמצא ב'מצב הוספת שחקנים' כעת עובדת ומציגה את המפה ואת מצב השחקנים שנוספו.
הפקודה '!VERSION' כעת תציג את גרסאת הבוט ואת גירסאת המירק הנוכחית על מנת לשפר את אפשרות התמיכה בבוט מצדי אל אחרים לאור בקשות העזרה בזמן האחרון.
הפקודה '!PLAYERS' בזמן 'מצב הוספת שחקנים' כעת תציג את השחקנים בצורה שונה.
הפקודות '!ADMINS', '!OWNERS', '!MASTERS' כעת יציגו את הדרגות בצורה חדשה ומפורטת יותר.
הפקודה '!REFRESH' כעת תנעל את הערוץ בזמן העדכון על מנת שתוכל להשלים את פעולותיה ללא הפרעה וללא הצפה לאחר מכן.
בפקודה '!TOP' בוטלה האפשרות לצפות ב10 השחקנים הראשונים משום שאפשרות זו נוצלה לרעה.

גרסא 2.5 - חידושים
תוקן באג קטן בהצגת ה!PLAYERS, הייתי חייב לשחרר עדכון קצר. בנוסף גם תוקן "באג" בRanking site.

גרסא 2.6 - חידושים
זהו חידוש אחד שנוסף, אבל הוא הרבה עבודה והוא די היה חשוב.
נכון בכל הגאטרבוטים יש את הבוט הנוסף ששולח את הפרטים וכאלה? "RankBot", "Details" וכל אלה? אז הוספתי גם אצלי אבל בצורה שונה וחכמה יותר.
קוראים לזה - DDE Assistance בבוט שלי. אפשרות זו נועדה רק לאנשים בעלי הבנה בעולם המחשבים והיא לא פשוטה להגדרה אך בכל זאת אתן מידע קצר על ההגדרה דרך הדיאלוג:
תמונה
בסרבר עליכם לרשום את השרת IRC אליו יתחבר הבוט
בפורט עליכם לרשום את הפורט של השרת IRC אליו יתחבר הבוט (לרוב: 6667)
בכינוי עליכם לתת כינוי לבוט, לדוגמא: ZxoR|RankBot
בשדה זיהוי עליכם להגדיר לאן תשלח ההודעה להזדהות לדוגמא לQ שלכם, במידה וזה לא Q אתם יכולים לשלוח הודעה לNickServ. לכל סרביסס יש פתרון כיצד להתחבר בעזרת /MSG.
שימו לב: הDDE Assistant לא נבדק מעולם משום שלא היה לי זמן, במידה ומצאתם דבר מה שגוי או לא פועל או באג - פנו אלי בפרטי אתם אמורים לדעת שאני שמח תמיד לתקן!
עוד דבר אחד - עם פתיחת הגאטרבוט נפתח ה ZxoR Gatherbot DDE Assistant, זהו חלון קטן וממזער, גם אם אינכם משתמשים בשירות הDDE - אל תסגרו את החלון!

גרסא 2.7 - חידושים
הפקודה !VENT כעת מגיבה מיד
כעת במידע על שרתי המשחק או הקלאבים ניתן מספר ריאלי של השחקנים הנוכחים בסרבר. (לדוגמא: בפקודה !SERVER).
תוקן באג DDE קטן בקוד באיפוס הבוט.
תוקן באג בקישוריות לשרתים ובמיוחד לקלאבים.

- תאריכי שחרור
Version 1.0: שוחרר בתאריך 23.09.2010 בשעה 13:13 - CRC32: EEFD54B8
Version 1.1: שוחרר בתאריך 25.09.2010 בשעה 13:57 - CRC32: C3E469CF
Version 1.2: שוחרר בתאריך 25.09.2010 בשעה 22:00 - CRC32: D30EC8CA
Version 1.3: שוחרר בתאריך 30.09.2010 בשעה 07:38 - CRC32: 9FA95FD5
Version 1.4: שוחרר בתאריך 2.10.2010 בשעה 08:37 - CRC32: 043F3BC2
Version 1.5: שוחרר בתאריך 8.10.2010 בשעה 13:26 - CRC32: 9BDC40F7
Version 1.6: שוחרר בתאריך 30.10.2010 בשעה 23:49 - CRC32: F533C317
Version 1.7: שוחרר בתאריך 05.11.2010 בשעה 12:40 - CRC32: 9BF45833
Version 1.8: שוחרר בתאריך 06.11.2010 בשעה 11:04 - CRC32: 20030EC8
Version 1.9: שוחרר בתאריך 24.11.2010 בשעה 10:35 - CRC32: CB684CB9
Version 2.0: שוחרר בתאריך 27.12.2010 בשעה 19:28 - CRC32: F8CAE917
Version 2.1: שוחרר בתאריך 30.12.2010 בשעה 21:27 - CRC32: 3804F047
Version 2.2: שוחרר בתאריך 03.01.2011 בשעה 18:00 - CRC32: 3979D58C
Version 2.3: שוחרר בתאריך 05.01.2011 בשעה 15:00 - CRC32: 4D51F1E2
Version 2.4: שוחרר בתאריך 30.01.2011 בשעה 12:38 - CRC32: EB53BC5A
Version 2.5: שוחרר בתאריך 06.02.2012 בשעה 01:51 - CRC32: 30EBC1F0
Version 2.5-r2: שוחרר בתאריך 07.02.2012 בשעה 15:42 - CRC32: F0A7C97E
Version 2.6: שוחרר בתאריך 12.02.2012 בשעה 19:24 - CRC32: 89EA2F4E
Version 2.7: שוחרר בתאריך 19.02.2012 בשעה 21:34 - CRC32: FEADB28C

הורדה של הקוד בסיס בלבד: https://sourceforge.net/projects/zxorga ... i/download
הורדה ללא התקנה וללא קבצים נדרשים: https://sourceforge.net/projects/zxorga ... p/download
הורדה עם התקנה וכל הקבצים הנדרשים להפעלה (אנטיוירוסים עלולים לחסום): https://sourceforge.net/projects/zxorga ... p/download

דיווח על באגים: http://sourceforge.net/tracker/?func=ad ... id=1612694
חדשות: http://sourceforge.net/news/?group_id=388162

אזהרו מחיקויים!! - מכיוון שהגאטרבוט מתפרסם בצורת .exe, יש להוריד את הגאטרבוט רק מהאתר הרשמי והוא http://www.mIRCs.co.il או מה SourceForge הרשמי (קישור למטה)! אני לא אחראי להורדות שמתפרסמות במקומות אחרים.

(SourceForge: https://sourceforge.net/projects/zxorgatherbot)
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

KaryoS
משתמש רשום
Re: ZxoR Gatherbot v1.0
פורסם: 23 ספטמבר 2010, 10:46
בוט מעולה ללא באגים כל הכבוד יונתן =]

vendetta
משתמש רשום
פורסם: 23 ספטמבר 2010, 11:12
קשה לי למוצא מילים לתגובה הזו :)
כל הכבוד :)
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation
Amen
תמונה
אפשר למצוא אותי בערוץ החברים שלי בקווקנט tomer2k#

YuvaL
משתמש רשום
פורסם: 23 ספטמבר 2010, 11:25
בוט מצויין תודה יונתן (:

סחטיין לגבי החשיבה הנכונה הזאת בקטע של הקרידיט, כל אחד מושפע מלשים קרדיט בבוט שהוא בונה
גם אני בחיים לא בניתי בוטים עם קרדיט

Clear
משתמש רשום
פורסם: 23 ספטמבר 2010, 11:59
אחלה בוט
בלי באגים, נוח לשימוש, ומגוון אפשרויות.
אני מאד ממליץ עליו, יונתן שחקתה אותה

SinteL
מנהל האתר
פורסם: 23 ספטמבר 2010, 13:11
כל הכבוד על העבודה הקשה (:
אחלה בוט, קודים מצויינים.
תמונה

פורסם: 23 ספטמבר 2010, 13:27
בוט מעולה, הגטר בוט המולטי הראשון שפירסמו :}
מומלץ מאוד
תמונה

Xronic
משתמש רשום
פורסם: 23 ספטמבר 2010, 13:30
נחמד מאוד,אנסה לראות ואולי אפילו אשתמש בו במידה ויהיה בנוי לצרכים שלי.

S0V3X
משתמש רשום
פורסם: 23 ספטמבר 2010, 14:23
בוט סוס : ] עוד שבוע רואים כול המירק משנים לזה קרדיט
ו\\\\\
Xronic
נהייתה מנהל planet gathers
התחלתה לטפוס תחת מה זה הדיבור הפלצני אזה :\

Ohad
מנהל האתר