עמוד ראשי מירק סקריפטינג מירק סקריפטינג [בקשה] סקריפט !add

[בקשה] סקריפט !add

mIRC Scripting - בפורום זה תינתן תמיכה בסקריפטים וכן גם אפשרות לבקשת סניפטים או תוספים, ניתן גם להציג בפורום זה קודים לפני פירסומם.

פורסם: 07 מרץ 2014, 14:58
אני OWNER בקהילה של גאטרים ..
ואני מעוניין בבקשה בסקריפט כשמישהו נכנס[למשל נכנס מישהו בשם momi] אז יהיה רשום - momi, Do !add -
שזה ישלח מהUSER שלי במירק בערוץ עצמו אחרי שהוא נכנס ישר.
אבל יש גם משהו יש נגיד 5 סוגים של גאטרים יש נגיד לעשות @ADD או +add הכוונה סימנים שונים אז שזה ישתייך גם לסימן..
תמונה לדוגמא: http://vvcap.net/db/avFrm9dqIH86154mFzpi.htp
תודה רבה לכם.

Zen-
מנהל גלובאלי
Re: [בקשה] סקריפט !add
פורסם: 08 מרץ 2014, 15:53
on *:join:#channel:{
msg $chan $nick $+ , Do ! $+ add
}

כדי שהסימן יהיה רלוונטי לגאטר תצטרך להחליף את סימן הקריאה במזהה הנכון בסקריפט של הגאטר עצמו.
כלומר, לקחת את המזהה או המשתנה שמכיל את הסימן של הגאטר הנוכחי ולהכניס אותו במקום סימן הקריאה.

פורסם: 12 מרץ 2014, 20:49
Zen- כתב:
}

כדי שהסימן יהיה רלוונטי לגאטר תצטרך להחליף את סימן הקריאה במזהה הנכון בסקריפט של הגאטר עצמו.
כלומר, לקחת את המזהה או המשתנה שמכיל את הסימן של הגאטר הנוכחי ולהכניס אותו במקום סימן הקריאה.

תודה אחי, רק חבר שלי אמר לי שהוא לא רואה את זה כשהוא נכנס, כאילו משבערוץ כן רואה את זה אבל כשהוא נכנס הוא לא רואה את זה..
כאילו זה מראה את זה מהר מדיי.
ומה הכוונה? איך להתאים את זה לסימן תוכל טיפה יותר לפרט לי?
תודה רבה!

ZxoR
מנהל גלובאלי
Re: [בקשה] סקריפט !add
פורסם: 17 אפריל 2014, 21:08
yonatanf כתב:
Zen- כתב:
}

תודה אחי, רק חבר שלי אמר לי שהוא לא רואה את זה כשהוא נכנס, כאילו משבערוץ כן רואה את זה אבל כשהוא נכנס הוא לא רואה את זה..
כאילו זה מראה את זה מהר מדיי.
ומה הכוונה? איך להתאים את זה לסימן תוכל טיפה יותר לפרט לי?
תודה רבה!

אין כזאת אפשרות שזה "נשלח מהר מידי", חבר שלך כנראה טועה, אולי מפספס או שאולי לא הגדרת את #channel (בשורה הראשונה של הקוד) ואז הוא מלכתחילה לא עבד.
בכל מקרה, ישנן מספר שיטות כיצד להתאים את הסימן לבוט אבל זה תלוי כבר בבוט, בצורת ההכרזה שלו כאשר מופעל גאטר חדש ועוד מספר פרמטרים.
במידה ואתה מעוניין להכין דבר כזה, כנראה שתצטרך ללמוד מירק סקריפטינג בעצמך. משום שאנו לא מפעל קודים ולא נתחיל לפענח כל בקשה ולבנות כל בקשה בהתאם לכל ערוץ.
אני ממליץ לך להתחיל ללמוד, אתה רק תרוויח מזה - תאמין לי.
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

חזור אל מירק סקריפטינג