עמוד ראשי מירק סקריפטינג ארכיון [פרסום] Arthas Multi Ventrilo Security - בוט הגנות לשרת וונט

[פרסום] Arthas Multi Ventrilo Security - בוט הגנות לשרת וונט

ארכיון האתר הוא לנושאים שלא נמצאו לנכון לפרסום אך בכל זאת יכולים להוות שימוש.

פורסם: 31 יולי 2011, 16:54
saphs13 כתב:
שאני מוריד את השני את הקובץ השני Ventrilo Port זה אומר לי שיש בזה ווירוס ולא ניתן להוריד את זה ועכשיו הורדתי את הקובץ הרשאון Ventrilo Port Without mirc אז החלפתי בין כל הקבצים בתיקיה של המירק שלי לקבצים שיש בראר של זה ואני נכנס למירק וזה לא מראה אופציה בשביל להיכנס לדיאלוג שחר אתה יכול להסביר לי מה לעשות ולהביא קישור להורדה של Ventrilo Port בבקשה??

Up מישהו יכול לעזור לי ???

פורסם: 01 אוגוסט 2011, 16:21
saphs13 כתב:
שאני מוריד את השני את הקובץ השני Ventrilo Port זה אומר לי שיש בזה ווירוס ולא ניתן להוריד את זה ועכשיו הורדתי את הקובץ הרשאון Ventrilo Port Without mirc אז החלפתי בין כל הקבצים בתיקיה של המירק שלי לקבצים שיש בראר של זה ואני נכנס למירק וזה לא מראה אופציה בשביל להיכנס לדיאלוג שחר אתה יכול להסביר לי מה לעשות ולהביא קישור להורדה של Ventrilo Port בבקשה??

Up מישהו יכול לעזור לי בבקשה?

פורסם: 01 אוגוסט 2011, 16:23
אם יש לך את כל הקבצים, פשוט תעשה ברימווט בבוט: File->Load-> קובץ ה mrc של ההגנות. שהוא VentriloSecurity.mrc
תמונה

פורסם: 01 אוגוסט 2011, 16:43
Arthas כתב:
אם יש לך את כל הקבצים, פשוט תעשה ברימווט בבוט: File->Load-> קובץ ה mrc של ההגנות. שהוא VentriloSecurity.mrc

זה רושם לי במירק * /copy: unable to open 'C:\Program Files\cZeroScript\ventrilo.85.228.17.245.3333.exe' (line 506, script9.mrc)

מה אני צריך לעשות?

פורסם: 01 אוגוסט 2011, 16:55
כי מה עשית שם חח איפה כל הקבצים והכל.. ומה זאת התיקיה הזאת למה עשית שטויות ? פשוט קח תתיקיה שהעלאתי, שים בה mirc.exe ופתח אותו .. זהו.
תמונה

פורסם: 01 אוגוסט 2011, 19:22
Arthas כתב:
כי מה עשית שם חח איפה כל הקבצים והכל.. ומה זאת התיקיה הזאת למה עשית שטויות ? פשוט קח תתיקיה שהעלאתי, שים בה mirc.exe ופתח אותו .. זהו.

אני לא יכול זה רושם לי שלא ניתן לקרוא את קובץ המקור ואז זה לא נותן לי להוריד אתה יכול אולי לעלות את זה שוב אולי?

שחר תודה רבה שאתה עוזר לי באמת חיפשתי את הדבר הזה המון זמן כבר כמה שבועות וסוף סוף מצאתי ואתה עוזר לי בזה תודה.

ZxoR
מנהל גלובאלי
Re: Arthas Multi Ventrilo Security
פורסם: 14 אוגוסט 2011, 07:14
אהלן, קודם כל תודה על הפרסום חינם, שמח שעשיתי עבודה טובה בשכנוע.
עכשיו נעבור לקוד.

on *:start: server irc.quakenet.org:6667

זאת לא שורה חכמה לפרסם איתה בוט לצערי.

בכללי, הגבלת את הבוט כולו לQuakenet בלבד, ולכן לא אוכל להעביר אותו מכאן הלאה לפורום המיועד לבוט זה.
בקשר לשורות האלה:

var %joinflood = Join flood: $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot.joinflood),3ON,4OFF)
        var %roomremove = Room remove: $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot.roomremove),3ON,4OFF)
        var %useredit = Edit users: $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot.useredit),3ON,4OFF)
        var %kicks = Kicks: $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot.kicks),3ON,4OFF)
        var %bans = Bans: $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot.bans),3ON,4OFF)
        var %enterrcon = Enter rcon: $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot.enterrcon),3ON,4OFF)
        var %serveradmin = Server admins: $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot.serveradmin),3ON,4OFF)
        var %SRVPROP = Server properties: $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot.SRVPROP),3ON,4OFF)
        var %blacklist = Blacklist system: $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot.blacklist),3ON,4OFF)

אתה כבר מבין את הבעיה לבד אני מניח.
כנ"ל פה:
  var %log = $2-
  var %ip = $1
  var %rip = $replace(%ip,:,.)

נכון לעכשיו, זה לא מתאים להעברה לפורום המתאים, במידה ותרצה שהבוט יועבר לפורום רשמי עליך לתקן את הבעיה של ההגבלה לQuakenet ומומלץ גם לשמוע להצעות בנוגע לVAR (לא חובה כמובן, המלצה..)

תודה רבה על הפרסום.

נ.ב: להבא לפרסם ללא EXE.
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

פורסם: 23 אוגוסט 2011, 03:30
תוקן העניין עם QuakeNet ושופר העניין עם ה var בכמה מקומות בקוד.
לדוגמא למה שכתבת:
var %x = 1
        while (%x <= 9) {
          var %p = $replace(%x,1,joinflood,2,roomremove,3,useredit,4,kicks,5,bans,6,enterrcon,7,serveradmin,8,SRVPROP,9,blacklist), % [ $+ [ %p ] ] $replace(%x,1,Join flood,2,Room remove,3,Edit users,4,Kicks,5,Bans,6,Enter rcon,7,Server admins,8,Server properties,9,Blacklist system) $+ : $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot. [ $+ [ %p ] ]),3ON,4OFF)
          inc %x
        }

בבקשה תעביר עכשיו לפורום המתאים, ואם תוכל גם לערוך את ההורדות לבאים(אם צריך בלי EXE אז יש.):
http://www.f2h.co.il/pmoqjfxz6rqi - With mirc.exe
http://www.f2h.co.il/connqge7llmz - Without mirc.exe

תודה.
תמונה

ZxoR
מנהל גלובאלי
Re: Arthas Multi Ventrilo Security
פורסם: 23 אוגוסט 2011, 11:55
Arthas כתב:
תוקן העניין עם QuakeNet ושופר העניין עם ה var בכמה מקומות בקוד.
לדוגמא למה שכתבת:
var %x = 1
        while (%x <= 9) {
          var %p = $replace(%x,1,joinflood,2,roomremove,3,useredit,4,kicks,5,bans,6,enterrcon,7,serveradmin,8,SRVPROP,9,blacklist), % [ $+ [ %p ] ] $replace(%x,1,Join flood,2,Room remove,3,Edit users,4,Kicks,5,Bans,6,Enter rcon,7,Server admins,8,Server properties,9,Blacklist system) $+ : $iif($readini(VentriloIPS.ini,$checkconnected($nick),prot. [ $+ [ %p ] ]),3ON,4OFF)
          inc %x
        }

בבקשה תעביר עכשיו לפורום המתאים, ואם תוכל גם לערוך את ההורדות לבאים(אם צריך בלי EXE אז יש.):
http://www.f2h.co.il/pmoqjfxz6rqi - With mirc.exe
http://www.f2h.co.il/connqge7llmz - Without mirc.exe

תודה.

תפרסם בבקשה מחדש דרך המשתמש שלך.
שימו לב: בוטי המשחק שאני בונה לא מתאימים לQuakenet אלא אם כן צויין אחרת.
<+vendetta-> סיאג לחוכמה שתיקה
<+vendetta--> בא לי מוח
<Ninja`> דפקתי נקנקיה

פורסם: 18 דצמבר 2011, 18:37
saphs13 כתב:

תפתח את הקובץ: VentriloSecurity.mrc
יש לך שם קוד של ההגנות לוונט 3.0, תוסיף את זה ב- Remote
למרות זאת זה לא יעבוד לך כי אתה צריך גם את הקובץ השני: Ventrilo Port
גם אני נתקלתי בבעיה זו כמו שציינתה שזה אומר שיש בזה ווירוס ולא ניתן להוריד את זה עכשיו.

בברכה. vNA :)

פורסם: 01 ספטמבר 2012, 16:42
אפשר בבקשה הורדה עדכנית ? ההורדה לא עובדת ...

הקודם

חזור אל ארכיון